CIRKUSOVÝ WORKSHOP - 16.-18.8.

HULA HOOP - FIRE DANCE - AKROBACIE - ACRO YOGA

Přijeďte strávit pohodový víkend do zahrady na kraji lesa, která se na chvíli stane zázemím pro všeliké cirkusové kejkle. Vyzkoušejte si hoopy, fire dance a akrobacii nebo se zaměřte na zdokonalení toho, v čem už máte základy. 

Během víkendu budeme trénovat různé techniky akrobacie - sólové i párové - a jak posílit svoje tělo tak, abysme to zvládli. Budeme pracovat s váhou a rovnováhou pomocí akro jógy. Vyzkoušíte si tanec s různými pomůckami na fire dance pod vedením zkušené performerky. Zájemci můžou po setmění zkusit i přímo tanec s ohněm. Zároveň se budeme věnovat tanci s hula hoop různých typů (včetně ohnivého). Kromě různých triků se zaměříme i na pohyb jako takový a tvorbu krátké taneční choreografie s hoopem.

Workshop je určen jak úplným začátečníkům, kteří si chtějí vše osahat, vyzkoušet a zjistit, co jim nejlépe sedne, tak i těm, kteří už nějaké zkušenosti mají a chtěli by je prohloubit.

Trénovat budeme venku. Workshop bude rozdělen na vedené lekce (pátek a sobota) a čas k volnému trénování pod dohledem lektorek (neděle), kdy si můžete vybrat, čemu chcete věnovat nejvíce času a využít lektorky pro své individuální potřeby. Zajištěna je celodenní strava a nocleh (v chatách, zahradním altánu, karavanu...) přímo v místě konání. Kapacita kurzu je omezena na max. 12 účastníků!

V dědině je možnost koupání v rybníku, večer táborák...:)

LEKTORKY:

Anna Petříková - hula hoop - klasické hoopy, svítící hoopy (hoops Brno)

Petra Plachtanski - fire dance - vějíře, tyče, levi stick, hořící hoop

Dorota Špalková - akrobacie, acro yoga (Bistro Anathomy)

CENA: 2 900 Kč

Místo konání: Olšany u Vyškova

Workshop začíná v pátek odpoledne a končí v neděli po obědě.