AFRICKÝ TANEC - KURZY 

V létě otevírám krátký srpnový kurz v Brně.

  • AFRICKÝ TANEC středa 19:15-20:30 BRNO (14.-28.8.)
    WORKSHOPY JSOU UŽ PLNÉ! Kurz afrotance doprovázený dvěma bubeníky. Vhodný pro muže i ženy jakéhokoli věku i taneční pokročilosti. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, tedy si je lze zaplatit jednotlivě Místo: Tlukot - pohybové studio, Novobranská 4 Cena: 250 Kč / lekce Kurz se koná 14., 21. a 28.8 POZOR: 14.8. je už plno!

REFERENCE

K Aleně do tanečních kurzů chodím již pátým rokem. (To je u mě co říct!! Nikde totiž nevydržím, stále potřebuji nové impulzy a změny.) Kurzy pod Alčiným vedením jsou rozverné, uvolněné a přece mají strukturu, gradaci i hloubku. Alena vás citlivě dovede až k samotné podstatě pohybu ve Vás. Nejednou jsem odcházela překvapena, co moje tělo dokáže a s jakou lehkostí! Kurzy pod Alčiným vedením si zamilujete, budete odcházet rozzáření a uvolnění, stejně jako ona.

Lenka NeveseláBrno

I enjoy my time with Alena, the drummers and the rest of the class in our weekly African dance courses, very much indeed. Afro style dance has held a place in my heart for 12+ years now and I look forward to each week I attend the classes. The environment is relaxed and the course allows for lots of creative freedom. It's also a great workout!

Chris WardBrno / Texas

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail: