AFRICKÝ TANEC - KURZY 

  • AFRICKÝ TANEC čtvrtek 17:30 - 19:00 BRNO (16.4.-28.5.)
    Kurz afrotance doprovázený dvěma bubeníky. Vhodný pro muže i ženy jakéhokoli věku i taneční pokročilosti. Jednotlivé lekce na sebe navazují, tedy si je nelze platit jednotlivě. Kurz se platí jako celek, v případě, že nebudete moci na některou lekci dorazit, není možné za sebe posílat náhradníky :) Místo: ZŠ Ježek bez klece, Lidická 6, Brno Cena: 1 800 Kč (6 lekcí) Kurz se koná 16.4.-28.5., ale 30.4. LEKCE NENÍ!
  • DUNDUN DANCE čtvrtek 19:15 - 20:15 BRNO (16.4.-28.5.)
    Kurz spojující africký tanec a hru na basové bubny, doprovázený dvěma bubeníky. Vhodný pro muže i ženy jakéhokoli věku i taneční pokročilosti. Jednotlivé lekce na sebe navazují, tedy si je nelze platit jednotlivě. Kurz se platí jako celek, v případě, že nebudete moci na některou lekci dorazit, není možné za sebe posílat náhradníky :) Místo: ZŠ Ježek bez klece, Lidická 6, Brno Cena: 1 200 Kč (6 lekcí) Kurz se koná 16.4.-28.5., ale 30.4. LEKCE NENÍ!

REFERENCE

K Aleně do tanečních kurzů chodím již pátým rokem. (To je u mě co říct!! Nikde totiž nevydržím, stále potřebuji nové impulzy a změny.) Kurzy pod Alčiným vedením jsou rozverné, uvolněné a přece mají strukturu, gradaci i hloubku. Alena vás citlivě dovede až k samotné podstatě pohybu ve Vás. Nejednou jsem odcházela překvapena, co moje tělo dokáže a s jakou lehkostí! Kurzy pod Alčiným vedením si zamilujete, budete odcházet rozzáření a uvolnění, stejně jako ona.

Lenka NeveseláBrno

I enjoy my time with Alena, the drummers and the rest of the class in our weekly African dance courses, very much indeed. Afro style dance has held a place in my heart for 12+ years now and I look forward to each week I attend the classes. The environment is relaxed and the course allows for lots of creative freedom. It's also a great workout!

Chris WardBrno / Texas

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Hlásím se na