TERAPEUTICKÝ TANEC

V kurzech terapeutického tance dávám větší prostor pro individuální prožitky, zkoumání, experimentování a expresi. Prostor dozvědět se víc o sobě skrze pohyb a práci s tělem a možnost posunout se někam dál. Tyto kurzy odrážejí moji zálibu ve zkoumání svého vnitřního prostředí, práci s jeho tématy a touhu kultivovat pohybový projev i jinými cestami, než taneční formou. Nejedná se o terapeutickou skupinu. Kurzy jsou určeny "stabilizovaným" účastníkům s vědomím osobní odpovědnosti za své psychosomatické zdraví. 

Průběh kurzů je spontánní, netvoříme žádnou konkrétní choreografii. Není nutné mít předešlé taneční zkušenosti.

FOTOGALERIE

AKTUÁLNÍ KURZY A WORKSHOPY

ANATOMICKÝ TANEC - ČTVRTEK 17:00-18:30

Improvizace, imaginace, prvky contemporary, butoh a terapeutického tance k poznávání svého těla a jeho přirozenosti v pohybu. NOVÝ BĚH KURZU JE OD 8.3.2018

INFO+PŘIHLÁŠKA

KREATIVNÍ TERAPEUTICKÝ TANEC - roční seberozvojový kurz

Od září 2018 otvíráme nový ročník Kreativního terapeutického tance pod vedením výborných lektorů nejen z oboru tanečně pohybové terapie.

INFO + PŘIHLÁŠKA

REFERENCE

Velmi ráda chodím k Alence tančit, a to i přes mé pohybové nedostatky. Nedokážu udělat některé věci, jako například rozhýbáni hrudníku nebo otočky. V dětství jsem byla ochrnutá na levou půlku těla, po prvním silném epileptickém záchvatu. Její taneční lekce mi pomáhají se lépe prosazovat jak v osobním životě, tak i v pracovním.

Sylva KubařováBrno