AFRICKÝ TANEC - PRAVIDELNÉ KURZY 

Aktuálně otevírám 1 kurz afrického tance v Brně a 1 ve Vyškově.

  • AFRICKÝ TANEC pondělí 18:00-19:30 VYŠKOV
    Kurz afrotance doprovázený dvěma bubeníky. Vhodný pro muže i ženy jakéhokoli věku i taneční pokročilosti. Kurz je koncipován jako celek, není teda možné si platit lekce jednotlivě. Místo: Gymnázium Vyškov, Komenského nám. 6 Cena: 950 Kč / 5 lekcí (kurz probíhá od 6.5. do 3.6. ) .
  • AFRICKÝ TANEC středa 19:15-20:30 BRNO
    Kurz otevřený tanečníkům a tanečnicím všech pokročilostí, doprovázený dvěma bubeníky. Kurz je koncipovaný jako celek, není tedy možné si platit pouze jednotlivé lekce. Místo: Káznice, Bratislavská 68 Cena: 800 Kč / 4 lekce (kurz probíhá od 15.5. do 5.6.)

REFERENCE

K Aleně do tanečních kurzů chodím již pátým rokem. (To je u mě co říct!! Nikde totiž nevydržím, stále potřebuji nové impulzy a změny.) Kurzy pod Alčiným vedením jsou rozverné, uvolněné a přece mají strukturu, gradaci i hloubku. Alena vás citlivě dovede až k samotné podstatě pohybu ve Vás. Nejednou jsem odcházela překvapena, co moje tělo dokáže a s jakou lehkostí! Kurzy pod Alčiným vedením si zamilujete, budete odcházet rozzáření a uvolnění, stejně jako ona.

Lenka NeveseláBrno

I enjoy my time with Alena, the drummers and the rest of the class in our weekly African dance courses, very much indeed. Afro style dance has held a place in my heart for 12+ years now and I look forward to each week I attend the classes. The environment is relaxed and the course allows for lots of creative freedom. It's also a great workout!

Chris WardBrno / Texas

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Uveďte, na který kurz se hlásíte (Brno, Vyškov)