POHYBOVÁ TERAPEUTICKÁ SKUPINA

KAPACITA SKUPINY JE NAPLNĚNA. PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE UŽ POUZE JAKO NÁHRADNÍK!

Když rozumím tomu, co prožívám, nemám strach. Nemusím být obětí svých emocí, můžu být jejich hostitelem. Cesta ke změně a osobnímu růstu vede vždycky přes tělesné prožívání. Se svým tělem se můžu naučit komunikovat v pohybu...

Šest dopoledních setkání, která nabízí bezpečný prostor pro sebezkušenost v pohybu, rozhýbání vlastních témat, napojení na své tělo, práci s emocemi, relaxaci a sdílení ve skupině. Skupina je určena pro 4-8 účastníků jakéhokoli věku (16+) a není podmíněna předchozími tanečními zkušenostmi či tělesnou zdatností. Nebudeme se věnovat žádné taneční formě a struktuře, ale čistě pohybu, který nás povede k lepšímu poznávání svého těla, svých emočních reakcí a témat, která se nám v životě aktuálně objevují či neustále opakují (psychických či fyzických). Budeme pracovat především formou tanečně-pohybové terapie a dramaterapie. Setkání nejsou předem připravená, ale pracují s aktuálními tématy, která přináší členové skupiny. Nejde o žádnou z forem spontánního tance (biodanza, ecstatic dance, Tanec 5ti rytmů...), ale o pohybový terapeutický proces. Budeme pracovat s hudbou i v tichu. Autentický pohyb a vystupování z komfortní zóny jsou pro nás žádoucí součástí procesu.

Tato skupina nenahrazuje individuální terapii a je určena jedincům, kteří aktuálně neřeší vážnější neurotické či psychoticé potíže. Účastníci jsou na skupině zodpovědní za své duševní zdraví. 

DETAILY KURZU

Datum:

21.3.-2.5., úterky 10:30-12:30 hod

Místo:

Centrum Kmen, Lidická 28, Brno

Cena:

3 600 Kč (6 setkání)