MGR. ALENA BOUDA CHLÁDKOVÁ

V roce 2012 jsem ukončila studium na FSS MU v Brně. Už během studia jsem nasbírala mnoho pracovních zkušeností v neziskovém sektoru - krizové centrum Spondea, z.ú., doléčovací centrum Lotos, o.p.s., Společnost Podané ruce, Sdružení pěstounských rodin... Během těchto let jsem pracovala s ohroženými dětmi a mladými lidmi, oběťmi domácího násilí, lidmi léčícími se ze závislostí na alkoholu a na drogách, lidmi ve vězení. 

Roku 2014 jsem dokončila 4 letý výcvik v tanečně-pohybové terapii v Praze, kterému předcházelo semestrální studium tanečně-pohybové terapie na Univerzitě v Barceloně a množství krátkých akreditovaných kurzů. Jsem členkou Asociace tanečně-pohybové terapie ČR. Od r. 2020 jsem v dlouhodobém výcviku dramaterapie - Developmental Transformation v Praze.

Téměř 10 let jsem na "volné noze" a věnuji se čistě tanci, taneční terapii a pořádání vzdělávacích a uměleckých kurzů. od roku 2008 vedu pravidelné taneční a pohybové kurzy pro dospělé, zaměřené na africký tanec, pohybovou improvizaci i terapeutický tanec. Kromě ČR jsem vyučovala také na Slovensku, ve Španělsku a Portugalsku. Jako taneční terapeut jsem vedla skupinu dospívajících dětí z FOD Klokánek Brno, několik let jsem pohybově pracovala s dětmi s Downovým syndromem ze sdružení rodičů Agility Ráječko a dalšími skupinami předškolních i školních dětí v rámci dětských domovů či školních aktivit (Dětský domov Jílová, ZŠ Ježek bez klece...). Od roku 2017 organizuji roční sebezkušeností kurz Kreativní terapeutický tanec, kde jsem také jednou z lektorek.  Dětským klientům se věnuji i v rámci individuálních setkání.

Během let 2006-2018 jsem navštívila 5x Západní Afriku, konkrétně Guineu, Senegal, Gambii a Sierra Leone, kde jsem se účastnila několika workshopů a soukromých lekcí u místních tanečníků. V Africe jsem celkem strávila téměř rok a kromě tance jsem se tam věnovala také rozvojovým projektům ve vzdělávání, zemědělství a zdravotnictví. V letech 2008-2014 jsem jako tanečnice a bubenice působila v kapele Tubabu. V roce 2014 jsem strávila měsíc na Kubě, kde jsem se věnovala afrokubánskému tanci yoruba. Mnoho inspirace čerpám taky z jógy, které se pravidelně věnuji už mnoho let.

JSEM VDANÁ, JSEM MÁMA, JSEM ŠŤASTNÁ A DĚLÁM JEN TO, CO MĚ BAVÍ!